Запрошуємо до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія» та з галузі знань 24 “Сфера обслуговування” зі спеціальності “Туризм” (“Туризмознавство”)

На підставі наказу МОН України від 17.12.2019 року №1580 «Щодо проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади в ОНАХТ з навчальної дисципліни «Рекреалогія» з 12 по 13 травня 2020 року  та з галузі знань 24 “Сфера обслуговування” зі спеціальності  “Туризм”  (“Туризмознавство”)»  з 14 по 15 травня 2020 року на базі Одеської національної академії харчових технологій у 2019/2020 навчальному проводиться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія» та з галузі знань 24 “Сфера обслуговування” зі спеціальності  “Туризм”  (“Туризмознавство”)» .

Детальну інформацію про Олімпіади можна знайти у документах нижче

1. Додаток 2
  2. Наказ про затверждення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 24 Сфера обслуговування зі спеціальності Туризм
  3. Наказ про затверждення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни Рекреалогія