Я вам розповім за всю Одесу

З кожним роком зростає туристична привабливість Одеси. Проблема туристичної інформованості стала дуже актуальною. Рік тому був придуманий проект, а вже в цьому році завдяки зусиллям Департаменту туризму і культури Одеської міської ради, асоціації “Туризм Одеси” і студентам ОНАХТ – туристичні волонтери стали реальністю.

Першими на вулиці Одеси вийшли студенти 1-2 курсів Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) кафедри туристичного бізнесу і рекреації і готельно-ресторанного бізнесу. Своєю професією хлопці вибрали індустрію гостинності і завдяки цьому проекту у них з’явилася можливість спробувати себе в професії. Головним завданням хлопців є: зустріч туристів, надання інформації про визначні пам’ятки міста, про заходи, які проводяться в місті та області, про рух міського транспорту, де зупинитися і поїсти … У волонтерів можна буде отримати карту центру міста та інші корисні для туристів матеріали.

Сподіваємося, що участь в даному проекті дасть можливість студентам краще пізнати рідне місто, стати патріотами Одеси і амбасадор в популяризації нашої “перлини” як на просторах України, так і в усьому світі, відчути себе гостинними господарями міста і з радістю дарувати частинку Одеси всім, хто приїжджає в наш улюблений, унікальне та неповторне місто!

Світлана Карлова, Оксана Кузнєцова (Асоціація “Туризм Одеси”)

ZaAsw2qQX5A w6R0Tdfi_wI r6pMG-UbpqI qkZAHEGdZkg ozDJVcFLgwM N4hwkVI-dZ4 MR8Y0N4ZBUg -KIpKd7HpIo k6LzqWDXVkE -j-DtgOt72Q HqIxWmtS7Ws HOGdw4kH2y4 gosyE4_g-7U eRgRh72j60Y Ct-xXfVIMbg cTg3MBuFQrY CiUJjbqEfs0 b3vh4g2v9nQ 6EqmE5dhJQg 3TneKHZ2Llc 0p8ru1Dg89Y