Всесвітній День туризму

фаіНа III сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристичної організації (ВТО), що відбулася у 1979 році, було засновано Всесвітній День туризму.

Святкується це свято з 1980 року щорічно 27 вересня у зв’язку з урочистим відкриттям у цей день Манільської конференції світового туризму.

Всесвітній день туризму урочисто святкують у багатьох країнах світу. На Україні Всесвітній День туризму відзначають згідно з Указом Президента від 21 вересня 1998 року. У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

У вересні 1999 року на ХІІІ сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.

Викладацький склад кафедри туристичного бізнесу та рекреації щиро вітає з Святом всіх студентів спеціальності “Туризм”, активістів та аматорів туристичної діяльності. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків у реалізації туристичної політики в Україні!esfіи

В день святкування викладачі кафедри відвідали святкову програму, присвячену цьому дню. В літературному музеї гостей привітали директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Іван Ліптуга, представник Всесвітньої туристичної організації Мусалим Ефендіїв, директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова, президент асоціації “Туризм Одеси” Світлана Карлова.

Усі представники влади пообіцяли виступити перед студентами ОНАХТ спеціальності “Туризм” протягом листопада-грудня 2016 року.