Слово завідувача

Краща робота та, що приносить задоволення! Ви любите подорожувати? Тоді Ваша майбутня професія принесе задоволення!!! Я ознайомлю Вас з роллю транспорту в туристичному обслуговуванні, основами пізнавального туризму,з сучасним документознавством пов’язаним із організацією роботи в туризмі, особливостями природно-рекреаційного потенціалу регіонів. Навчу Вас організації та технологічним особливостям здійснення туристичних подорожей різними видами транспорту, розробці транстурів для різних видів транспорту та різних категорій туристів, розробляти зміст програм при складанні пізнавального туру, аналізувати та класифікувати етнічний туризм як складову пізнавального туризму, складати план туристичного регіону, розробляти тури по регіонах України!

к.е.н., ст. викладач Килинчук Олеся Євгенівна

Ми разом розберемо практичні аспекти організації туризму, а саме – основи туризмознавства, організацію туристичних подорожей та організацію анімаційної діяльності. Вивчимо проблеми впровадження паломництва як однієї з найважливіших галузей релігійного туризму та досліджуватимемо вплив релігійного туризму та релігієзнавчих мандрівок на розвиток сучасного суспільства. Розглянемо питання стосовно управління розвитком туризму, а також систем й стратегій управління якістю туристичних послуг у туристичній індустрії.

к.т.н., асистент Кузьменко Юлія Яковлівна

Важливою складовою туризму є наявність ресурсної бази. Ми навчимося детально аналізувати туристичні ресурси світу та України, класифікувати їх, моделювати тощо. Інфраструктура також впливає на розвиток туризму. Саме тому я навчу вас науково обґрунтовувати фактори розміщення окремих видів туризму у географічному просторі. Також виявимо особливості різних видів паломництва та логістику релігійних подорожей.

к.г.н.,доцент Орлова Марія Леонідівна

Серед них точно ніхто не знав, що таке щастя і в чому сенс життя. І вони прийняли робочу гіпотезу, що щастя – в неперервному пізнанні невідомого, а сенс життя в тому ж. Деякі з нас – вони. Я в їх числі! Я навчу Вас лише тому, чому Ви самі захочите навчитися, який би предмет я не вів. Суть – пізнання!

ст. викладач  Григорьєв Євген Олегович

Я навчу Вас як ефективно організувати діяльність туристичного агентства в Україні та за кордоном, навчу науково обґрунтовувати спеціалізацію турфірм та особливостям вибору клієнтів. Ми разом відвідуємо найкращі турпідприємства Одещини та Європи!

асистент Якименко Оксана Борисівна

Чекаємо на навчання на спеціальності “Туризм” усіх, для кого важливе отримання якісної освіти та отримання глибоких знань!