Графік захисту кваліфікаційних робіт магістрів

Графік захисту кваліфікаційних робіт магістрів

Кафедра туристичного бізнесу та рекреації

Початок захисту о 9:30, вул. Дворянська 1/3, ауд. 285

Тема роботи

Анотація Дата захисту ПІБ магістра

Керівник

Шляхи удосконалення круїзного туризму в Україні Досліджено тенденції розвитку міжнародного ринку морського круїзного туризму. Проведено аналіз і надано характеристику основних проблем розвитку ринку круїзних послуг. Запропоновано заходи щодо подальшої інтеграції морської галузі держави в міжнародну круїзну індустрію. 20.12.2018 Конопля Дар’я Олександрівна Проф Добрянська Н.А.
Шляхи удосконалення та просування оздоровчих турів з України в Туреччину Визначено теоретичний зміст оздоровчої діяльності та її місце у системі міжнародного туризму; вивчено передумов розвитку оздоровчого туризму в Туреччині  та в Україні; досліджено розміри глобального ринку оздоровчого туризму; проаналізовано динаміку туристичних потоків з України в Туреччину. Розроблені практичні рекомендацій щодо вдосконалення механізму функціонування оздоровчого туризму та просування оздоровчих турів з України в Туреччниу. 20.12.2018 Сьонмез Гьокхан Проф Добрянська Н.А.
Шляхи поєднання торговельного та дегустаційного бізнесу у винному туризмі В роботі розглянуто питання ефективного поєднання торговельного та дегустаційного бізнесу на базі виноробного підприємства ТОВ «Колоніст». Визначено новітні способи продажу продуктів та послуг, а також виявлено фактори, які впливають на конкурентоспроможність та популяризацію туристичної дестинації завдяки створенню SPA-готелю. Досліджено показники економічної ефективності впровадження новітніх ідей шляхом розробки міні-бізнес-плану. 21.12.2018 Москаленко Яна Олегівна Доц. Калмикова І.С.
Інноваційні шляхи у формуванні рекреаційних зон м. Одеса В роботі описано значимість інноваційних шляхів у формуванні рекреаційних зон та можливі інноваційні шляхи у формуванні рекреаційних зон в м Одеса.

Визначено рівень застосування інноваційних шляхів у формуванні рекреаційних зон в місті Одеса та проаналізовано інноваційні шляхи, які застосовуються за кордоном.

 

20.12.2018 Брайлян Богдан Олегович Доц. Крупіца І.В.
Шляхи підвищення інвестиційної привабливості туристичних дестинацій Одеської області Робота присвячена визначенню шляхів інвестиційної привабливості туристичних дестинацій Одеської області.

Визначено особливості, проблеми та потенційні напрямки розвитку туристично- рекреаційного комплексу Одеської області, а також ключові фактори забезпечення конкурентоспроможності регіональної туристичної дестинації.

Проаналізувано можливості формування та посилення конкурентних переваг регіональної туристичної дестинації на прикладі Одеської області

20.12.2018 Перчеклій Кріітіна Олександрівна Доц. Крупіца І.В.
Створення туристичної атракції «Парк мініатюр м. Одеса» В роботі  розроблено інноваційний проект у вигляді парку мініатюр в Одесі.

Описано значимість паркової системи як туристичного об’єкту, процес створення парку мініатюр, спосіб привертання інвестицій у проект.

Проаналізовано існуючі парки в м. Одеса та розвиток даної інновації за кордоном.

Розраховано кількість та ціну матеріалів для втілення проекту.

21.12.2018 Худокормов Віталій Сергійович Доц. Крупіца І.В.
Підвищення ефективності використання туристичних дестинацій Причорномор’я В роботі розглянуто актуальність і запропоновано заходи з покращення якості та розвитку спектру туристичних послуг Причорномор’я Білгород-Дністровського та Татарбунарського районів. Розроблено одноденні туристичні тури, які поєднують історико-пізнавальні, гастрономічні, етнічні складові 24.12.2018 Лічікакі Валентин Валентинович Доц. Лебеденко Т.Є.
Підвищення інвестиційної привабливості пляжних зон малих міст Одеської області Робота спрямована на розробку заходів по підвищенню інвестиційної привабливості пляжних зон на прикладі курорту Сергіївка шляхом розробки проекту комплексу туристичних послуг екологічного спрямування, впровадження заходів по використанню альтернативних джерел енергії, бережливого відношення до оточуючого середовища в роботі готелів, ресторанів 21.12.2018 Пустовіт Юлія Сергіївна Доц. Лебеденко Т.Є
Формування та впровадження гастротурів вихідного дня В роботі розроблено концепцію формування та заходи по впровадженню гастротурів вихідного дня по півдню Одеської області за участю виробників вин, м’ясних, молочних продуктів, сирів, хлібобулочних виробів, борошняних виробів тощо 21.12.2018 Чорноморець Олександра Миколаївна Доц. Лебеденко Т.Є
Створення малого міського готелю в жорстких конкурентних умовах Робота спрямована на розробку бізнес-плану малого міського готелю в м. Одеса з  урахуванням жорстких конкурентних умов міста та насиченості готельних послуг, на впровадження заходів по використанню потенціалу міста цілорічно 20.12.2018 Гусейнов Станіслав Тімєрланович Проф. Меліх О.О., доц. Трішин Ф.А.
Бізнес-туризм як вектор взаємовідносин Україна-Сінгапур Робота спрямована на розробку заходів по підвищенню інвестиційної привабливості України як ділового туристського партнеру. Запропоновано концепцію ділового співробітництва у сфері розваг та відпочинку 20.12.2018 Іванчихін Андрій Андрійович Проф. Меліх О.О., доц. Трішин Ф.А.
Шляхи удосконалення інфраструктури м. Одеси для покращення екскурсійної справи Робота спрямована на розробку заходів по підвищенню комфорту для туристів міста Одеса, розроблено карту інфраструктурних змін туристського центру, розроблено план підвищення якості комфорт-пауз туристів та відпочиваючих 20.12.2018 Кухаренко Тетяна Вадимівна Проф. Меліх О.О., доц. Трішин Ф.А.
Формування стратегії розвитку промислового туризму на прикладі об’єднання екскурсій та дегустацій на харчових підприємствах Робота спрямована на розробку турів промислового характеру із дегустаціями на підприємствах харчового бізнесу, на впровадження та бізнес-план формування промислових музейних інсталяцій 20.12.2018 Наджафова Карина      Ровшанівна Проф. Меліх О.О., доц. Трішин Ф.А.
Розробка та впровадження етнотуру для ознайомлення з культурною спадщиною народів Нордичних країн на території України Метою роботи є розробка нового туристичного продукту, який включає об’єкти культурної спадщини народів Нордичних країн на території України. У роботі розглядаються місце етнічного туризму у класифікації туризму за метою подорожі, культурні та ментальні особливості туристів з Нордичних країн, пропозиція на ринку етнічного туризму України, наявні туристичні потоки між Україною та Нордичними країнами, а також способи їх інтенсифікації 21.12.2018 Слаблюк Маргарита Вікторівна Доц. Орлова М.Л.
Формування та впровадження пізнавального туру по фортифікаційним спорудам України Робота присвячена розробці туру по фортифікаційним спорудам України, приуроченого до культурно-масового заходу. У роботі здійснено огляд фортифікаційних споруд України, аналізуються існуючі культурно-масові заходи в межах фортифікаційних споруд України та їх вплив на обсяги туристичних потоків, розглядаються організатори пізнавального туризму України та їх ринковий продукт 21.12.2018 Мягков Артем Андрійович Доц. Орлова М.Л.
Активізація українсько-італійських відносин через покращення івент-менеджменту і організацію гастротурів В роботі освітлено актуальність популярності італійської кухні на Україні, освітлено досвід студентки за період навчання за навчальним модулем «гастрономія і вино» в Італії, проведено аналіз існуючих гастрономічних фестивалів, ярмарок, ресторанів, траторій, проаналізовано роботу Італійського культурного Центру Данте Алегьері в м. Одеса, розроблено івент-заходи з популяризації італійської кухні в Одеському регіоні, проведено порівняльний аналіз смакових вподобань та аналогових страв в Україні та Італії. Розроблено гастрономічний тур «Італійські мотиви» в м. Одеса. 21.12.2018 Бабенко Ксенія Сергіївна Доц. Саркісян Г.О.
Шляхи удосконалення морських прогулянок у вітчизняній туристичній індустрії В роботі розглянуто можливості вдосконалення існуючих та розробка нових послуг щодо видів морських прогулянок. Проаналізовано основну інфраструктуру для реалізації таких видів туристичних послуг. Проведено маркетингові дослідження основних вподобань , виявлено цільову аудиторію, запропоновано ідеї та програми для популяризації морських прогулянок 21.12.2018 Тищенко Аліна Григоріївна Доц. Саркісян Г.О.
Шляхи покращення україно-французських соціально-економічних відносин через винний туризм Проаналізовано роботу центру французсько-українського співробітництва ОНАХТ, досвід студентів від Міжнародних практик у Франції. Проаналізовано інфраструктуру винного туризму Франції, як прикладу розвитку країни, як туристичної. Розроблено шляхи та рекомендації привабливості винного туризму на Україні враховуючи міжнародний досвід, представлено проект співпраці з Центром французської культури та вивчення французської мови Альянс Франсез, розроблено туристичну екскурсію по м.Одеса «Французи в Одесі», французською мовою. 21.12.2018 Терещенко Ольга Доц. Саркісян Г.О.
Покращення туристської привабливості Одеської області через організацію спортивних турів Робота спрямована на розробку спортивного туру в Одеській області. Запропоновано концепцію покращення показників привабливості спортивно-туристських заходів міста 24.12.2018 Головчанський Вадим Олександрович Проф. Ткач В.О., ас. Новічков В.К.
Створення музейних атракцій на базі вищих навчальних закладів як елемент системи наукового туризму Проаналізовано історію музейних атракцій на базі вищих навчальних закладів м.Одеса  Робота спрямована на розробку нового музею та науково-пізнавального туру. 24.12.2018 Доробець Маргарита Анатоліївна Проф. Ткач В.О., ас. Новічков В.К.
Розробка концепції «туристичного кафе-лабораторії» (на базі ОНАХТ) Робота спрямована на розробку бізнес-плану туристичного кафе-лабораторії в м. Одеса з  урахуванням жорстких конкурентних умов міста та насиченості послуг закладів харчування, на впровадження заходів по використанню туристського потенціалу міста 24.12.2018 Міхайліна Олена Ігорівна Проф. Ткач В.О., ас. Новічков В.К.
Розробка концепції «винних доріг» в Україні Робота спрямована на розробку заходів з підвищення інвестиційної привабливості винних турів, з систематизації проблем та перспектив винного туристичного бізнесу 21.12.2018 Янковська Валерія Юріївна Проф. Ткач В.О., ас. Новічков В.К.
Наповнення та впровадження мобільних додатків у навчальному процесі напряму підготовки «Туризм» Робота спрямована на розробку заходів по підвищенню якості надання освітніх послуг з дисциплін напряму підготовки «Туризм». Робота виконується у комплексі із Кафедрою інформаційних технологій та кібербезпеки ОНАХТ. Приклад дисципліни «Формальності в туризмі» 20.12.2018 Гірченко Владіслава Олегівна Проф. Ткач В.О., проф. Меліх О.О., доц. Корнієнко Ю.К.
Робота спрямована на розробку заходів по підвищенню якості надання освітніх послуг з дисциплін напряму підготовки «Туризм». Робота виконується у комплексі із Кафедрою інформаційних технологій та кібербезпеки ОНАХТ. Приклад дисципліни «Система туристичних атракцій» Вашеця Ярослава Миколаївна

 

 

ГРАФІК

консультацій викладачів кафедри туристичного бізнесу та рекреації

Викладач Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Іванов Андрій Миколайович 14.30 14.30 14.30
Олійник Валентина Дем’янівна 14.30 14.30 14.30
Килинчук Олеся Євгенівна 14.30 14.30 14.30
Кузьменко Юлія Яковлівна 14.30 14.30 14.30
Пилипенко Георгій Прокопійович 14.30 14.30
Морозюк Катерина Владиленівна 14.30 14.30 14.30
Якименко Оксана Борисівна 14.30 14.30
Григорьєв Євгеній Олегович 14.30 14.30 14.30

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

до державного іспиту

для студентів ОКР «бакалавр»  спеціальності «Туризм»

Назва предмету ПІП викладача Дата, час проведення консультації Аудиторія
1 Туроперейтинг доц. Олійник В.Д. 13.06.2016, 14.30 А-403
2 Організація  готельного господарства доц. Олійник В.Д. 15.06.2016, 13.00 А-403
3 Географія туризму доц. Іванов А.М. 16.06.2016, 12.00 А-404
4 Маркетинг доц. Іванов А.М. 16.06.2016, 14.30 А-404
5 Організація ресторанного господарства доц. Новічков Т.П. 20.06.2016, 13.00 Д-304